Velký vánoční tip: vitaminový balíček

Další z našich vánočních tipů ukazuje, že už brzy tady budou Vánoce. Minule jsme vám jako dárek pro přátele, rodinu i obchodní kontakty, doporučovali Classic balíček vitamínů. Dnes pro vás máme opravdu velký tip. 

Toto balení obsahuje:

1x Vánoční Coloxio

1x Vánoční Coloxio Complex

1x Vánoční Ocutix

Protože naší hlavní vizí je pomáhat vám, zákazníkům, abyste se ve svém těle cítili dobře a byli silnější uvnitř i navenek, připravili jsme vánoční balíček Ocutix. Věříme, že nejen tímto krásným dárkem pod vánoční stromeček přispíváme k tomu, abyste se cítili sebevědomější a aktivně se starali o své zdraví. 

 

Vánoční dárky s jistotou

Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli a chcete mít jistotu, že tento vánoční balíček je ten správný pro vás, pak nejprve navštivte stránku recenze, kde naši spokojení zákazníci píší o výrobcích Tozax. Najdete tady i recenze na vitamínové balíčky Tozax. Jsme moc rádi, že jsou zákazníci s našimi produkty spokojeni a zákaznické recenze na různé výrobky Tozax jsou pozitivní.

 

Jak na Coloxio Complex

Jednoduše přidejte náš prášek Coloxio Complex do vody, jakéhokoli ochuceného nápoje nebo jídla a začněte vypadat a cítit se mladší díky jeho účinkům na zvrácení věku. Během Vánoc, kdy naše aktivita slábne, hodně jíme a trávíme čas na gauči (samozřejmě někteří z nás ????, je vhodné dát svým blízkým jako vánoční dárek tyto vánoční vitaminové balíčky. Každý sáček Coloxio Complex je obohacený o hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamin C, zinek, selen, glukosamin, chondroitin a MSM.


Jaké prvky najdete ve vánočních balíčcích

Kolagen je důležitý

Kolagen je hlavní bílkovinou v těle, je všude: v kostech, ve střevech, v zubech, ve svalech. Je prostě všude a naše tělo si ho vytváří každý den. Dodejme, že jeho produkce se ale s věkem zpomaluje a kolagen je také hlavní bílkovinou obsaženou v kůži. Kůže, vlasy a nehty nejsou jediné části těla, které obsahují kolagen. Kolagen se nachází také v kloubech, šlachách, vazech, a dokonce i v očích nebo střevech. Proto také dochází ke změnám, které sice pouhým okem nevidíme, ale o to intenzivněji je cítíme. Úbytek kolagenu nám může způsobit i nepříjemné zdravotní potíže a bolesti. Najdete ho v našem velkém vánočním balíčku.

 

Kyselina hyaluronová

Krkolomný název, ale jinak velmi důležitý prvek a ideální doplněk, který maximalizuje mladistvé účinky našeho produktu Coloxio Complex na pokožku a klouby. Přibližně polovina kyseliny hyaluronové v těle se nachází v kůži, kde se váže na vodu a pomáhá udržovat vlhkost, což zlepšuje pružnost pokožky a redukuje vrásky. Dále v našem vánočním balíčku najdete vitamin C, který je klíčovou složkou pro syntézu kolagenu v těle. I proto je naše Coloxio Complex ještě účinnější. Využijte nyní akční nabídku 3+1 zdarma – Coloxio Complex nyní nabízíme na 3 měsíce péče a 1 měsíc k tomu zdarma (zde najdete naši speciální nabídku). Proto vás celková péče po dobu 4 měsíců bude stát jen cenu tří měsíců.

 

Glukosaminové doplňky

Nesmíme zapomenout ani na glukosaminové doplňky, které se používají k prevenci rozpadu kloubních tkání a všech souvisejících příznaků, včetně bolesti, nedostatečné flexibility, ztuhlosti a kloubní slabosti. Tady je naše nabídka.

Chondroitin pomáhá udržovat zdravé klouby tím, že absorbuje tekutinu (zejména vodu) v kostech. MSM je zdrojem síry v potravě a polovina síry v těle se nachází v kůži, svalech a kostech. Síra je důležitým stavebním prvkem, který posiluje kloubní tkáně a pomáhá jejich pružnosti. Tento prvek pomáhá podporovat pohyblivost kloubů, jejich strukturu, může zvyšovat pružnost kloubů a zároveň chránit kloubní tkáň. Podporuje také celkové zdraví vlasů, pokožky a nehtů.
Mohl by vás zajímat také menší vitamínový balíček CLASSIC, který obsahuje:


Přírodní vitaminové produkty Tozax

V Tozaxu vám přinášíme produkty z těch nejlepších zdrojů, které podporují vaši krásu, zdraví a sebevědomí. O letošních Vánocích to platí dvojnásobně. Vyberte si z široké nabídky našich produktů a pojďte obdarovat za několik týdnů ty nejbližší některými z našich certifikovaných produktů z prémiových přírodních látek. Ty používáme proto, že se starají o to, abyste se ve svém těle cítili skvěle.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení