Doprava a platba

Doprava

Prodávající zasílá zboží kupujícímu prostřednictvím dopravců běžně působících na území České nebo Slovenské republiky. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech.

Dodání zboží Kupujícímu je uskutečněno předáním zboží prvnímu dopravci k přepravě pro Kupujícího. Místem dodání zboží je adresa uvedená Kupujícím v objednávce v kolonce „dodací adresa". Prodávající zboží doručuje na území České i Slovenské republiky.

Součástí akceptace elektronické objednávky Prodávajícím je uvedení termínu odeslání zboží. V případě, že se zboží nachází ve skladu Prodávajícího, bude odesláno co nejdříve zpravidla do 48 hodin od potvrzení objednávky, nejpozději do 4 pracovních dnů.
Jestliže si Kupující zvolil možnost úhrady zboží na předfakturu, pak bude objednané zboží odesláno až po zaplacení kupní ceny včetně DPH, a to co nejdříve dle možností skladu. Termín odeslání uvedený v potvrzovacím e-mailu Prodávajícího je tedy v daném případě pouze orientační.

V případě, že objednané zboží není možné odeslat v uvedeném termínu (nepředvídatelné překážky, problematické zboží, vyšší moc), prodlužuje se dodací lhůta v přiměřeném rozsahu. Prodávající o tom neprodleně vyrozumí Kupujícího a sdělí mu náhradní termín nebo mu nabídne výrobek jiný, srovnatelný s původním, pakliže to bude možné.
Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu,má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku  formou e-mailu - info@tozax.cz

Ceník dopravného

Při objednávce nad 1600 Kč je doprava ZDARMA

Přepravce

Platba

Max.hmotnost

Cena s DPH

GLS dobírka/předem do 30 kg 97.- Kč

Zasílkovna Z

Zasílkova doručení na adresu

 dobírka/předem do 30 kg

89.- Kč

 89.- Kč

 

Problém s doručením?

Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytl problém s doručením (neúplná/poškozená zásilka, zboží neodpovídající objednávce), kontaktujte prosím náš zákaznický servis e-mailem na adrese info@tozax.cz

 

Platební podmínky

Prodávající je plátcem DPH.

Ceny zboží nabízeného na stránkách internetového obchodu www.tozax.cz jsou uváděny s DPH.

Při objednání zboží v celkové hodnotě do částky 1599,- Kč s DPH se za dopravu zboží Kupujícímu účtuje dopravné dle platného ceníku dopravce ke dni odeslání. Při objednání zboží v celkové hodnotě od částky 1600,- Kč s DPH je doprava zboží poskytována Kupujícímu zdarma. Balné není účtováno.

S konečnou cenou (včetně DPH a případného dopravného), kterou bude Kupující povinen za objednané zboží uhradit, je Kupující srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující si kupuje zboží za cenu uvedenou na internetových stránkách www.tozax.cz v okamžiku objednávání zboží.

 

Při objednávání má kupující právo zvolit si způsob úhrady:

Hotovost - platba při osobním převzetí zboží na výdejním místě.

Dobírka -  před převzetím zboží,které je doručeno na fakturační, resp.doručovací adresu uvedenou v objednávce. (hotovost od Kupujícího přebírá přepravce).

Převodem z účtu - proforma faktura Vám bude zaslána na email, zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

Online platba kartou -   prostřednictvím zabezpečeného platebního systému.

 

Zboží zůstává do úplného zaplacení konečné ceny majetkem Prodávajícího.
 

Vrácení nebo výměna zboží z e-shopu

Podmínky pro vrácení/ výměnu tovaru:

  • musí být kompletní
  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí
  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!
  • nesmí být použito, poškozeno nebo nést viditelné známky nošení nebo opotřebení
     

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu do přibližně desíti dnů od vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.


Postup při vracení zboží:
Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese info@tozax.cz, přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli případ zhodnotit a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb. 
Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze do přibližně deseti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.


Zboží musí být zasláno na adresu:
Společně se zbožím prosím pošlete i vyplněný formulář, který jste obdrželi se zásilkou, případně jej můžete stáhnout v pdf zde.

 

Zpět do obchodu