O nás

Proč vám přinášíme výživové doplňky?

Protože lidé řeší zdravotní trable zbytečně pozdě. My fandíme prevenci! Nedostatek důležitých látek v těle může způsobit různé zdravotní problémy, které řeší většina lidí příliš pozdě. A protože je vždy účinnější řešit příčinu a ne až důsledek, přinášíme vám výživové doplňky Tozax. Jsou ideálním řešením pro doplnění potřebných látek, které tělo nedokáže produkovat v dostatečném množství nebo o ně přišlo následkem nemoci.

Nabízíme výživové doplňky s motivací, abychom vám je poskytli dřív, než bude pozdě 

S touhle ideou přišli kdysi manželé Katka a Tomáš. Dlouho pracovali ve farmaceutickém průmyslu a viděli, že lidé řeší zdravotní problémy příliš pozdě. Chtěli poskytnout pomoc u některých zdravotních problémů – ideálně ještě než se rozvinou. Proto založili Tozax :

 

 

Značka ověřená medicínským prostředím, která přináší výrobky ve výborném poměru cena/kvalita.

Dnes patříme k největším firmám na Slovensku, průběžně investujeme do výzkumu a stále rosteme.

Spolupracujeme výhradně s certifikovanými laboratořemi, protože kvalitu máme na prvním místě.

Naše produkty si oblíbili zákazníci už v 5 zemích. Najdete nás ve více než 4000 lékárnách a zdravých výživách.

 

 

8956

 

Naší vizí je pomáhat zákazníkům,

aby se ve svém těle cítili dobře aby byli silnější uvnitř i navenek. Věříme, že přispíváme k tomu, abyste se cítili sebevědomější a pěstovali si zdravou sebelásku. Během plnění této mise nám dělá průběžně radost každá hezká recenze na některý z našich výrobků, díky které vidíme, že to děláme správně. 

  

Na tento výrobek jsme zvlášť pyšní

Obsahuje nejvíc kolagenových peptidů. Stará se o pleť, nehty a vlasy + kosti, chrupavky, šlachy a vazy. Nakoukněte do našeho e-shopu.

 

47_caloxio-gold

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení