O nás

Proč vám přinášíme výživové doplňky?

Protože lidé řeší zdravotní trable zbytečně pozdě. My fandíme prevenci! Nedostatek důležitých látek v těle může způsobit různé zdravotní problémy, které řeší většina lidí příliš pozdě. A protože je vždy účinnější řešit příčinu a ne až důsledek, přinášíme vám výživové doplňky Tozax. Jsou ideálním řešením pro doplnění potřebných látek, které tělo nedokáže produkovat v dostatečném množství nebo o ně přišlo následkem nemoci.

Nabízíme výživové doplňky s motivací, abychom vám je poskytli dřív, než bude pozdě 

S touhle ideou přišli kdysi manželé Katka a Tomáš. Dlouho pracovali ve farmaceutickém průmyslu a viděli, že lidé řeší zdravotní problémy příliš pozdě. Chtěli poskytnout pomoc u některých zdravotních problémů – ideálně ještě než se rozvinou. Proto založili Tozax :

 

 

Značka ověřená medicínským prostředím, která přináší výrobky ve výborném poměru cena/kvalita.

Dnes patříme k největším firmám na Slovensku, průběžně investujeme do výzkumu a stále rosteme.

Spolupracujeme výhradně s certifikovanými laboratořemi, protože kvalitu máme na prvním místě.

Naše produkty si oblíbili zákazníci už v 5 zemích. Najdete nás ve více než 4000 lékárnách a zdravých výživách.

 

 

8956

 

Naší vizí je pomáhat zákazníkům,

aby se ve svém těle cítili dobře aby byli silnější uvnitř i navenek. Věříme, že přispíváme k tomu, abyste se cítili sebevědomější a pěstovali si zdravou sebelásku. Během plnění této mise nám dělá průběžně radost každá hezká recenze na některý z našich výrobků, díky které vidíme, že to děláme správně. 

  

Na tento výrobek jsme zvlášť pyšní

Obsahuje nejvíc kolagenových peptidů. Stará se o pleť, nehty a vlasy + kosti, chrupavky, šlachy a vazy. Nakoukněte do našeho e-shopu.

 

47_caloxio-gold

Zpět do obchodu