Zinek 25mg 150 tablet

Podporuje mechanismy nespecifické imunity (aktivace makrofágů, fagocytóza) a specifické imunity (podílí se na zrání imunitních buněk). Velmi důležité jsou účinky protivirové obrany. Podílí se na funkci chuti a čichu, na růstu a vývoji organismu, na neurologických funkcích a na působení inzulínu.

 

Momentálně nedostupné (5 ks)
Kód: 266
290 Kč –41 % 171 Kč 143 Kč bez DPH
Kategorie: Zinek
Laverna Zinok CZ
Tip
290 Kč –41 %

Zinek. Doplněk stravy, tablety

 

150 tablet

Hmotnost: 60 g

 

Zinek (Zn) je esenciální stopový prvek, který se nachází ve svalech, kostech, kůži, ledvinách, očích, slinivce břišní a prostatě.

Je důležitý pro normální vývoj a fyziologii mozku savců. Bylo prokázáno, že jeho nedostatek nebo nadbytek způsobuje změny chování, abnormální vývoj centrální nervové soustavy a rozvoj neurologických onemocnění.

Je obsažen v mnoha enzymatických systémech, které ovlivňují řadu procesů v těle - od trávení až po hojení ran.

 

Složení (v denní dávce = 1 tableta ~ 400 mg): zinek (glukonan zinečnatý), emulgátor: celulosa, zpevňující látka: fosforečnany vápenaté, maltodextrin, povlaková látky: (hydroxypropylmethylcelulosa, trikřemičitan horečnatý Talek, polyethylenglykol, oxid titaničitý), emulgátor: zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl-celulosy, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

 

Doporučené dávkovaní: Dospělí: 1 tabletu 1x denně zapít vodou.

 

Aktívní složky

v 1 tabletě

*RVH

Zinek

25 mg

250 %

*RVH – referenční výživová hodnota

 

Upozornění: Děti, těhotné a kojící ženy by se měly před užíváním doplňku stravy poradit s lékařem. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Doplňky stravy se musí uskladňovat mimo dosahu malých dětí. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. V případě potřeby se o vhodnosti užívaní poraďte se svým lékařem. Neužívejte, pokud máte alergii na některou složku výrobku.

 

Skladujte v suchu dobře uzavřené, chraňte před teplem a přímým slunečným zářením.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu