Buď zdráv

Účinné duo pro výživu těla zevnitř. 10 miliard živých bakterií dá do pořádku vaše trávení a posílí imunitu, např. při nebo po užívání antibiotik – protože až 80 % imunitních buněk sídlí právě ve střevech. A doplněk na podporu funkce zraku a sítnice s obsahem antioxidantu luteinu pečuje (nejen) o vaše oči.

Skladem (>5 ks)
Kód: 206
Značka: Tozax
566 Kč 472 Kč bez DPH
Kategorie: Akční balíčky

 Hisbiotix

 Probiotická směs s živými mikroorganismy má všestranné využití. Prospívá zejména při užívání antibiotik (ideálně souběžně s nimi), protože pomáhá eliminovat negativní následky při jejich užívání – jako zhoršené trávení, průjmy nebo naopak zácpa, nadýmání apod. 

 

Obsahuje tato probiotika:

  • Bifidobacterium infantis
  • Lactobacillus paracasei
  • Lactobacillus rhamnosus
  • Lactobacillus reuteri

 

Tyto živé mikroorganismy se přirozeně vyskytují ve střevech a jsou důležitou součástí imunitního a trávicího systému. Pomáhají s trávením, udržují rovnováhu střevní mikroflóry, brání přemnožení

 

Ocutix

 Ocutix pomáhá pečovat o oči lidem, kteří pracují dlouhé hodiny s počítačem, absolvují noční jízdy autem nebo jinak zvýšeně namáhají oči. Také je výbornou prevencí pro správnou funkci zraku před degenerativními onemocněními zraku. Obsahuje extrakt z borůvek a z natě světlíku, který pomáhá udržovat funkce zraku a sítnice. Vitamín A a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku a sliznic. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A a udržení normálního stavu zraku. 

 

Ocutix obsahuje také lutein a zeaxantin – rostlinná barviva (karotenoidy). V lidském těle se shromažďují hlavně v oční sítnici. Lutein je důležitý antioxidant pro oči, protože chrání buňky (zejména sítnice) před poškozením slunečními paprsky a chrání před degenerativními onemocněními očí, snižuje riziko výskytu šedého zákalu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu