Pomáhá kolagen při akné ?

Takže jste utratili zbylé peníze za séra a krémy na skvrny, které slibují, že vám pomohou zbavit se pupínků a jejich jizev, vyzkoušeli jste všechny domácí prostředky, které jste našli na internetu, abyste se zbavili akné, a stále nemáte žádné výsledky?

 

Nenechte se odradit, nejste v tom sami! Bodová léčba sice na pupínky funguje, ale jedná se o lokální léčbu a působí pouze na nejsvrchnější vrstvy pokožky. Stonek pupínku je ve skutečnosti mnohem hlouběji v kůži, kam séra a bodová ošetření nedosáhnou.

 

Pokud se chcete skutečně zbavit aktivního akné i jizev, musíte k nim přistupovat zevnitř a kombinovat lokální ošetření s kolagenovým doplňkem, který působí na vaše pupínky zevnitř.

 

Obsah:

  • Může kolagen pomoci při akné?
  • Mohou kolagenové doplňky pomoci s jizvami po akné?
  • Může kolagen pomoci snížit pigmentaci způsobenou akné?
  • Může kolagen pomoci při jizvách po akné a pupíncích?
  • Nejlepší kolagen

 

akne1

 

Může kolagen pomoci při jizvách po akné?

 

Kolagen. Je to módní slovo, které si kosmetický průmysl v poslední době oblíbil kvůli jeho schopnosti léčit jemné linky a vrásky. Ale věděli jste, že kolagen dokáže také zázraky, když pomáhá zbavit se akné?

Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v těle a tvoří 80 % pokožky, takže není pochyb o tom, že budování většího množství této zázračné bílkoviny pomůže zlepšit zdraví vaší pleti. Jak ale může kolagen pomoci vašemu akné?

 

 

1.Snižuje zarudnutí a podráždění pleti

Primární aminokyseliny přítomné v kolagenu, skvěle snižují záněty na vaší pleti. Snížení zánětu může zabránit vzniku nových skvrn na vaší pleti, protože bakteriím způsobujícím akné se obvykle daří v zánětlivých podmínkách na rozdíl od zdravé pleti.

 

Kolagenové výrobky navíc obsahují také velké množství zinku, který je silným protizánětlivým činitelem. Může pomoci snížit podráždění a zarudnutí v okolí pupínků, čímž snižuje jejich případnou bolest a pomáhá vaší pleti vypadat menší a méně nápadná (chci říct, že když už musíte trpět skvrnou, určitě byste se obešli bez jasně červené svatozáře kolem ní!) Zinek se také podílí na hojení ran a může pomoci rychlosti hojení vašich skvrn a pokožky.

 

2.Posiluje a hydratuje pokožku

Každý vám rád "pomůže", když trpíte akné, a nejčastější rada obvykle zní - pijte více vody. No asi 60 % kolagenu tvoří voda, takže budování většího množství kolagenu v podstatě hydratuje vaši pleť a odplavuje z ní toxiny, bakterie a nečistoty.

 

Pokud chcete získat bonus navíc, vyberte si kolagen , například Coloxio GOLD. Použité složky mohou skutečně pomoci zvýšit i množství kyseliny hyaluronové ve vaší pleti (a fanatici péče o pleť už jistě vědí, co přijde). Kyselina hyaluronová je v podstatě magnet na vodu, který může pomoci vypnout vaši pleť a vyhladit její strukturu, díky čemuž budou vaše výpadky mnohem méně viditelné. Navíc tento výrobek obsahuje nejvyšší množství kolagenových peptidů!!! Množství 6000 miligramů v jednom sáčku je neobvykle vysoké i proti ostatním kolagenovým doplňkům na trhu.

 

akne2

 

Pomohou kolagenové doplňky s jizvami po akné?

Kolagen tedy může pomoci snížit aktivní akné. Může však kolagen pomoci s jizvami po akné? Zde je naštěstí odpověď ano! Kolagenové doplňky budou mít největší vliv na to, abyste se zbavili těch dráždivých pigmentových připomínek, které na vás zírají každé ráno poté, co vaše pleť vybojovala výše zmíněný pupínek.

Zmizení pigmentových skvrn a pupínků po akné trvá mnohem déle, protože dochází k poškození hlubších vrstev pokožky, ale právě zde má kolagen největší vliv.

 

Může kolagen pomoci snížit pigmentaci způsobenou akné?

Pigmentace způsobená akné je výsledkem nadprodukce melaninu. Vitamin C, prekurzor pro tvorbu kolagenu, snižuje produkci melaninu tím, že inhibuje enzym tyrozinázu. Snížení produkce melaninu pomůže vašim jizvám rychleji vyblednout.

Místně podávaný vitamin C může být užitečný. Doplnění vitaminu C a kolagenu do nejhlubších vrstev kůže, kde žijí melanocyty, však může výrazně urychlit rychlost blednutí jizev a pomoci vaší pokožce rychleji se vyčistit.

 

akne3

 

Může kolagen pomoci při jizvách a skvrnách po akné?

Pupínky jsou způsobeny fyzickým poškozením kolagenu vaší pokožky, což způsobí, že se vaše kůže propadne na místo, kde byla skvrna, a na povrchu se vytvoří důlek nebo prohlubeň. Budování kolagenu může v podstatě pomoci vytlačit důlek a pomoci vyhladit povrch vaší pokožky. Tvorba kolagenu také zvyšuje produkci aminokyseliny glycinu, která pomáhá hydratovat a zpevňovat pokožku. Hydratovaná pokožka má také hladší povrch, což může snížit viditelnost prohlubní na vaší pleti.

 

Dobrou zprávou je, že na dolíčky i pigmentaci se lze zaměřit pomocí jediného kolagenového doplňku, který může pomoci vybudovat a chránit nejhlubší vrstvy vaší pokožky, aby se co nejrychleji zotavila z jizev po akné.

 

Nejlepší kolagen na akné

Takže víte, že chcete kolagenový doplněk, ale otázkou je, který je pro vás ten pravý? Ačkoli všechny kolagenové doplňky mají své výhody v pomoci vaší pleti, výběr kolagenového doplňku, který vám zároveň poskytne :

  • výživu pro kosti, chrupavky, šlachy a vazy.
  • hojení a posílení svalů
  • regeneraci nejen pokožky, ale i nehtů a vlasů
  • a v neposlední řadě jako prevenci proti stárnutí.

        -To vše vám může přinést ty nejlepší výsledky.

 

https://www.tozax.sk/coloxio-gold/akne

Zpět do obchodu