Velký vánoční tip: vitaminový balíček

Další z našich vánočních tipů ukazuje, že už brzy tady budou Vánoce. Minule jsme vám jako dárek pro přátele, rodinu i obchodní kontakty, doporučovali Classic balíček vitamínů. Dnes pro vás máme opravdu velký tip. 

Toto balení obsahuje:

1x Vánoční Coloxio

1x Vánoční Coloxio Complex

1x Vánoční Ocutix

Protože naší hlavní vizí je pomáhat vám, zákazníkům, abyste se ve svém těle cítili dobře a byli silnější uvnitř i navenek, připravili jsme vánoční balíček Ocutix. Věříme, že nejen tímto krásným dárkem pod vánoční stromeček přispíváme k tomu, abyste se cítili sebevědomější a aktivně se starali o své zdraví. 

 

Vánoční dárky s jistotou

Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli a chcete mít jistotu, že tento vánoční balíček je ten správný pro vás, pak nejprve navštivte stránku recenze, kde naši spokojení zákazníci píší o výrobcích Tozax. Najdete tady i recenze na vitamínové balíčky Tozax. Jsme moc rádi, že jsou zákazníci s našimi produkty spokojeni a zákaznické recenze na různé výrobky Tozax jsou pozitivní.

 

Jak na Coloxio Complex

Jednoduše přidejte náš prášek Coloxio Complex do vody, jakéhokoli ochuceného nápoje nebo jídla a začněte vypadat a cítit se mladší díky jeho účinkům na zvrácení věku. Během Vánoc, kdy naše aktivita slábne, hodně jíme a trávíme čas na gauči (samozřejmě někteří z nás ????, je vhodné dát svým blízkým jako vánoční dárek tyto vánoční vitaminové balíčky. Každý sáček Coloxio Complex je obohacený o hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamin C, zinek, selen, glukosamin, chondroitin a MSM.


Jaké prvky najdete ve vánočních balíčcích

Kolagen je důležitý

Kolagen je hlavní bílkovinou v těle, je všude: v kostech, ve střevech, v zubech, ve svalech. Je prostě všude a naše tělo si ho vytváří každý den. Dodejme, že jeho produkce se ale s věkem zpomaluje a kolagen je také hlavní bílkovinou obsaženou v kůži. Kůže, vlasy a nehty nejsou jediné části těla, které obsahují kolagen. Kolagen se nachází také v kloubech, šlachách, vazech, a dokonce i v očích nebo střevech. Proto také dochází ke změnám, které sice pouhým okem nevidíme, ale o to intenzivněji je cítíme. Úbytek kolagenu nám může způsobit i nepříjemné zdravotní potíže a bolesti. Najdete ho v našem velkém vánočním balíčku.

 

Kyselina hyaluronová

Krkolomný název, ale jinak velmi důležitý prvek a ideální doplněk, který maximalizuje mladistvé účinky našeho produktu Coloxio Complex na pokožku a klouby. Přibližně polovina kyseliny hyaluronové v těle se nachází v kůži, kde se váže na vodu a pomáhá udržovat vlhkost, což zlepšuje pružnost pokožky a redukuje vrásky. Dále v našem vánočním balíčku najdete vitamin C, který je klíčovou složkou pro syntézu kolagenu v těle. I proto je naše Coloxio Complex ještě účinnější. Využijte nyní akční nabídku 3+1 zdarma – Coloxio Complex nyní nabízíme na 3 měsíce péče a 1 měsíc k tomu zdarma (zde najdete naši speciální nabídku). Proto vás celková péče po dobu 4 měsíců bude stát jen cenu tří měsíců.

 

Glukosaminové doplňky

Nesmíme zapomenout ani na glukosaminové doplňky, které se používají k prevenci rozpadu kloubních tkání a všech souvisejících příznaků, včetně bolesti, nedostatečné flexibility, ztuhlosti a kloubní slabosti. Tady je naše nabídka.

Chondroitin pomáhá udržovat zdravé klouby tím, že absorbuje tekutinu (zejména vodu) v kostech. MSM je zdrojem síry v potravě a polovina síry v těle se nachází v kůži, svalech a kostech. Síra je důležitým stavebním prvkem, který posiluje kloubní tkáně a pomáhá jejich pružnosti. Tento prvek pomáhá podporovat pohyblivost kloubů, jejich strukturu, může zvyšovat pružnost kloubů a zároveň chránit kloubní tkáň. Podporuje také celkové zdraví vlasů, pokožky a nehtů.
Mohl by vás zajímat také menší vitamínový balíček CLASSIC, který obsahuje:


Přírodní vitaminové produkty Tozax

V Tozaxu vám přinášíme produkty z těch nejlepších zdrojů, které podporují vaši krásu, zdraví a sebevědomí. O letošních Vánocích to platí dvojnásobně. Vyberte si z široké nabídky našich produktů a pojďte obdarovat za několik týdnů ty nejbližší některými z našich certifikovaných produktů z prémiových přírodních látek. Ty používáme proto, že se starají o to, abyste se ve svém těle cítili skvěle.

 

Zpět do obchodu