Vánoční vitaminové balíčky: naše tipy

Za chvíli tady budou Vánoce a my jsme pro vás připravili zajímavý a do dnešní doby více než potřebný vitamínový balíček. Pojďte s námi nyní projít, co vše vitaminový balíček obsahuje a k čemu bude perfektním vánočním dárkem nejen pro vaše blízké, ale i kolegy a obchodní přátele.

Vitamínový balíček CLASSIC obsahuje:


Přírodní vitaminové produkty Tozax

V Tozaxu vám přinášíme produkty z těch nejlepších zdrojů, které podporují vaši krásu, zdraví a sebevědomí. O letošních Vánocích to platí dvojnásobně. Vyberte si z široké nabídky našich produktů a pojďte obdarovat za několik týdnů ty nejbližší některými z našich certifikovaných produktů z prémiových přírodních látek. Ty používáme proto, že se starají o to, abyste se ve svém těle cítili skvěle.

Vitamíny na Vánoce: selen

Vánoční vitaminový balíček Classic obsahuje celkem tři balení vitamínů. Toto krásné dárkové balení obsahuje jeden balíček vitaminu selen. Selen podporuje mechanismy nespecifické imunity (tedy především to je aktivace makrofágů, fagocytóza) a specifické imunity (podílí se na zrání imunitních buněk). Velmi důležité jsou účinky selenu při protivirové obraně. Selen se také podílí na funkci chuti a čichu, na růstu a vývoji organismu, na neurologických funkcích a na působení inzulínu.

 

Zinek nejen na Vánoce

Dále v našem vánočním balíčku najdete balení zinku. Zinek podporuje mechanismy nespecifické imunity (aktivace makrofágů, fagocytóza) a specifické imunity (podílí se na zrání imunitních buněk). Velmi důležité jsou účinky protivirové obrany. Podílí se na funkci chuti a čichu, na růstu a vývoji organismu, na neurologických funkcích a na působení inzulínu. Další produkty Tozax na podporu imunity najdete například na našem eshopu zde.

 

Vitamín D je také vhodný dárek

Třetím dárkem, který najdete ve vánočním balíčku, je vitamin D. Ten je často je označován jako "sluneční vitamín", protože když má tělo dostatek slunce, dokáže si ho vytvořit samo. Je nepostradatelný pro zdravé kosti, zpomaluje proces osteoporózy a posiluje imunitní systém. Je všeobecně známo, že lidé s nedostatkem vitaminu D jsou častěji nemocní. Proto jsme vitaminD zařadili do našeho Classic vánočního balíčku.

 

Další tipy na vánoční dárky

Vánočními balíčky naše nabídka nekončí, ponořte se do našeho eshopu a vybírejte mezi dalšími vitaminovými preparáty. Protože Tozax to je široká nabídka výživových doplňků.

Zpět do obchodu