Tělo jako v bavlnce

Akční balíček Coloxio Complex - kloubní výživa, probiotika Hisbiotix, Sleep Trip pro rychlejší usínání a kvalitní spánek

 

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 218
Značka: Tozax
1 357 Kč 1 131 Kč bez DPH
Kategorie: Akční balíčky

Coloxio Complex

Jednoduše přidejte náš prášek Coloxio Complex do vody, jakéhokoli ochuceného nápoje nebo jídla a začněte vypadat a cítit se mladší díky jeho účinkům na zvrácení věku! Každý sáček Coloxio Complex je obohacen o hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamin C, zinek, selen, glukosamin, chondroitin a MSM.

Kolagen je hlavní bílkovinou v těle.  Je všude. V kostech, ve střevech, v zubech, ve svalech. Je to prostě všude. Tělo si ho vytváří každý den. Jeho produkce se však s věkem zpomaluje. Kolagen je také hlavní bílkovinou obsaženou v kůži. Kůže, vlasy a nehty nejsou jediné části těla, které obsahují kolagen. Kolagen se nachází také v kloubech, šlachách, vazech, a dokonce i v očích nebo střevech. Proto také dochází ke změnám, které sice pouhým okem nevidíme, ale o to intenzivněji je cítíme. Úbytek kolagenu nám může způsobit i nepříjemné zdravotní potíže a bolesti.

 

Kyselina hyaluronová je ideálním doplňkem, který maximalizuje mladistvé účinky našeho produktu Coloxio Complex na pokožku a klouby. Přibližně polovina kyseliny hyaluronové v těle se nachází v kůži, kde se váže na vodu a pomáhá udržovat vlhkost, což zlepšuje pružnost pokožky a redukuje vrásky.

Díky vitaminu C, který je klíčovou složkou pro syntézu kolagenu v těle, je naše Coloxio Complex ještě účinnější. Kožní fibroblasty jsou závislé na vitaminu C při syntéze kolagenu a také při regulaci rovnováhy kolagenu a elastinu.

 

Glukosamin/chondroitin/MSM: dokonalá kombinace pro zdravé klouby! Glukosaminové doplňky se používají k prevenci rozpadu kloubních tkání a všech souvisejících příznaků, včetně bolesti, nedostatečné flexibility, ztuhlosti a kloubní slabosti. Chondroitin pomáhá udržovat zdravé klouby tím, že absorbuje tekutinu (zejména vodu) v kostech. MSM je zdrojem síry v potravě a polovina síry v těle se nachází v kůži, svalech a kostech. Síra je důležitým stavebním prvkem, který posiluje kloubní tkáně a pomáhá jejich pružnosti.

Zlepšení pružnosti kloubů: účinná kombinace tří osvědčených složek, které pomáhají budovat klouby a působí jako tlumič nárazů. Zdravé klouby se mohou opotřebovat v důsledku sportovních úrazů, nadměrného používání nebo opotřebení, které může způsobit kloubní potíže.

Výhody glukosaminu/chondroitinu/MSM: Pomáhá podporovat pohyblivost kloubů, jejich strukturu, může zvyšovat pružnost kloubů a zároveň chránit kloubní tkáň. Podporuje také celkové zdraví vlasů, pokožky a nehtů.

 

Co by vás mělo na tomto výživovém doplňku nejvíc zaujmout? Vysoká vstřebatelnost a využitelnost. Obsah kolagenových peptidů – 5000 miligramů na jeden sáček – je velmi vysoké i oproti jiným kolagenovým doplňkům na trhu. 

 

Balení obsahuje 30 praktických sáčků, které snadno vezmete s sebou i kamkoli na cesty. Z každého sáčku si umíchejte lahodný nápoj v jakoukoli denní hodinu – třeba s ním ráno začínejte svůj den.  

 

Složení (v denní dávce = 1 sáček ~ 6,57 g): hydrolyzované kolagenové peptidy, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), vitamin C (kyselina L-askorbová), aroma: citrónová, regulátor kyselosti: kyselina jablečná; hyaluronan sodný, zinek (glukonan zinečnatý), barvivo: karoteny, sladidlo: sukralóza; selen (L- selenomethionin), vitamín B2 (riboflavin).

 

Doporučené dávkování: 1 sáček rozmíchejte v 250 ml ovocné nebo zeleninové šťávy, vody či jiném oblíbeném nápoji. Na zdraví! 

Aktivní složky

v 1 sáčku

*RVH

Hydrolyzované kolagenové peptidy

5000 mg

-

Glukosamin sulfát

700 mg

-

Chondroitin sulfát

200 mg

-

MSM (metylsulfonylmetan)

200 mg

 

Kyselina hyaluronová

50 mg

-

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

160 mg

200 %

Zinek (glukonan zinečnatý)

5 mg

50 %

Vitamín B2 (riboflavín)

0,7 mg

50 %

Selén (L- selenometionin)

25 µg

45 %

*RVH – referenční výživová hodnota

 

Upozornění: Nevhodné pro děti. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí. Nezapomínejte na významu různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s lékařem.

 

.

Hisbiotix je směs s živými mikroorganismy s všestranným využitím.  Pomáhá odstranit zažívací potíže, průjem nebo naopak zácpu, nadýmání apod. Obsahuje následujících 5 kmenů:

Bifidobacterium infantis
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus reuteri
Bifidobacterium lactis

 

Co je Bifidobacterium infantis?

Bifidobacterium infantis (B. infantis) je "přátelský" kmen bakterií. Jedná se o druh bakterií mléčného kvašení, které patří do stejné skupiny jako Lactobacillus. Přirozeně se vyskytuje v ústní dutině a v gastrointestinálním traktu (GIT). Pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt.

S přibývajícím věkem se počet bakterií v těle obvykle snižuje. Může to být důsledek stravy, stresu, užívání antibiotik, zdravotního stavu a dalších příčin. Užívání probiotik může pomoci obnovit bakterie v těle. Probiotika jsou živé bakterie. Přidávají se do některých potravin, léků, doplňků stravy a dalších výrobků.

Některé důkazy naznačují, že užívání probiotik B. infantis může pomoci při léčbě některých zdravotních potíží.

Co říká výzkum?
Pokud máte určité zdravotní potíže, může užívání probiotik B. infantis pomoci zmírnit vaše příznaky. Například přehledový článek publikovaný v časopise Alimentary Pharmacology & TherapeuticsTrusted Source naznačuje, že by mohly pomoci zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku (IBS). Pokud trpíte IBS, může vám pomoci zmírnit bolesti břicha. Může také pomoci snížit plynatost a nadýmání.

Probiotika B. infantis mohou být užitečná i při léčbě některých dalších onemocnění. Studie publikovaná v časopise Gut Microbes spojila probiotika B. infantis se snížením hladiny zánětu u pacientů s ulcerózní kolitidou, chronickým únavovým syndromem a psoriázou.

K poznání možných přínosů užívání probiotik B. infantis je zapotřebí dalšího výzkumu.

 

Co je Lacticaseibacillus paracasei?

Lacticaseibacillus paracasei (běžně označovaný zkratkou Lc. paracasei) je grampozitivní, homofermentativní druh bakterií mléčného kvašení, který se běžně používá při fermentaci mléčných výrobků a jako probiotická kultura. Lc. paracasei je bakterie, která funguje na principu komenzalismu. Běžně se vyskytuje v mnoha lidských prostředích, například v lidském střevním traktu a ústech, ale i v odpadních vodách, silážích a výše zmíněných mléčných výrobcích.

 

Co je Lactobacillus rhamnosus?
L. rhamnosus je druh bakterie vyskytující se ve střevech.Patří do rodu Lactobacillus, který produkuje enzym laktázu. Tento enzym štěpí cukr laktózu, který se nachází v mléčných výrobcích, na kyselinu mléčnou.

Bakterie z tohoto rodu, jako je L. rhamnosus, jsou považovány za probiotické.

Probiotika jsou živé mikroorganismy, jejichž konzumace může být zdraví prospěšná.

Stovky studií potvrzují prospěšnost L. rhamnosus.

Tato bakterie je jedinečně přizpůsobena k přežívání v kyselých a zásaditých podmínkách v těle a může také přilnout ke střevním stěnám a kolonizovat je. Díky těmto vlastnostem má L. rhamnosus větší šanci na přežití, takže může mít dlouhodobější přínos.

Co je Lactobacillus reuteri (L. reuteri)?

Lactobacillus reuteri (L. reuteri) je dobře prozkoumaná probiotická bakterie, která může kolonizovat velké množství savců. U člověka se L. reuteri vyskytuje na různých místech těla včetně gastrointestinálního traktu, močových cest, kůže a mateřského mléka. Množství L. reuteri se u jednotlivých jedinců liší. Bylo zaznamenáno několik příznivých účinků L. reuteri. Za prvé, L. reuteri může produkovat antimikrobiální molekuly, jako jsou organické kyseliny, etanol a reuterin. Díky své antimikrobiální aktivitě je L. reuteri schopen inhibovat kolonizaci patogenními mikroby a přetvářet složení komenzální mikroflóry hostitele. Za druhé, L. reuteri může být prospěšný pro imunitní systém hostitele. Například některé kmeny L. reuteri mohou snižovat produkci prozánětlivých cytokinů a zároveň podporovat vývoj a funkci regulačních T-buněk. Za třetí, kolonizace L. reuteri může díky své schopnosti posilovat střevní bariéru snižovat translokaci mikrobů ze střevního lumen do tkání. Mikrobiální translokace přes střevní epitel je považována za iniciátor zánětu. Zvýšením kolonizace L. reuteri lze tedy zmírnit zánětlivá onemocnění, včetně těch, která se nacházejí ve střevě i ve vzdálených tkáních. Je pozoruhodné, že pokles množství L. reuteri u lidí v posledních desetiletích koreluje s nárůstem výskytu zánětlivých onemocnění ve stejném časovém období. Přímá suplementace nebo prebiotická modulace L. reuteri může být atraktivní preventivní a/nebo terapeutickou cestou proti zánětlivým onemocněním.

Co je Bifidobacterium lactis (BB-12)?

BB-12® je zkrácený název bakteriálního kmene Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12®, který je znám od roku 1985. BB-12® je nejstudovanější bifidobakterie. Byl popsán ve více než 370 vědeckých publikacích a více než 180 klinických studiích. BB-12® je velmi bezpečná probiotická bakterie, která byla klinicky testována v dávkách 100 miliard CFU/den (o dva řády více než standard), aniž by byly zaznamenány závažné nežádoucí účinky. BB-12® je držitelem 2 nezávislých bezpečnostních certifikátů. Prvním je americký GRAS - obecně uznávaný jako bezpečný a druhým je QPS - kvalifikovaný předpoklad bezpečnosti vydaný Evropskou agenturou pro bezpečnost doplňků stravy.

Velké množství vědeckých publikací a klinických studií prokázalo, že probiotický kmen BB-12® může být zdraví prospěšný v oblasti gastrointestinálního a imunitního systému.

 Zdravotní účinky BB-12®: 

Podporuje trávení (zejména u kojenců)
Může snížit riziko podrážděného žaludku
Může posílit imunitní reakci
Může snížit výskyt respiračních infekcí
Může snížit pláč a podrážděnost novorozenců - kojenecká kolika

  

Složení: Bramborový škrob, předbobtnalý škrob, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, směs s živými mikroorganismy (Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri), hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle).

Složení

Aktivní složky v 1 kapsli

Celkový počet mikroorganismů

10 milard

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapijte sklenicí vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 11 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy – mějte se rádi a na význam pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu nezapomínejte. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem. 

Skladujte v suchu mimo dosah malých dětí, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

 

 

Sleep Trip

Jedinečný produkt pro rychlé usínání – díky orálně rozpustné formě (ODT tabletě) a vstřebávání přes sliznici má rychlý nástup účinku již po 1 minutě. 

Obsahuje komplex rostlinných extraktů a vitamínů, které spolehlivě působí během celé noci. Složení je čistě veganské.

Prokázána až o 600 % vyšší absorpce ve srovnání s klasickými produkty a zvýšená rozpustnost melatoninu až 100 %. A co je pro uživatele Sleep Tripu ještě důležité? Není návykový

 

 

Složení (v denní dávce = 1 tableta ~ 250 mg): emulgátory: mannitol, sorbitol; kyselina: kyselina citrónová; stabilizátor: Polyvinylpolypyrrolidon; emulgátor: hořečnaté soli mastných kyselin; směs vitamínů: vitamín B2 (riboflavin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (tiamin mononitrát), vitamin B12 (kyanokobalamin); L-theanin, extrakt ze semen Griffonia simplicifolia (98% 5-HTP), pomerančové aroma, sladidlo: sukralóza; melatonin, extrakt kůry magnólie 4:1 (Magnolia officinalis).

 

Doporučené dávkování: 1 tabletu 1x denně nechejte volně rozpustit pod jazykem.

Aktivní složky

1 tableta

*RVH

Vitamín B2

0,5 mg

36 %

Vitamín B6

0,545 mg

39 %

Vitamín B1

0,45 mg

41 %

Vitamín B12

0,75 µg

30 %

Melatonin

1 mg

-

Extrakt ze semen Griffonia simplicifolia (98% 5-HTP)

2,0 mg

-

L-theanin

2,0 mg

-

Extrakt kůry magnólie 4:1 (Magnolia officinalis)

1,0 mg

-

*RVH – referenční výživové hodnoty

 

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy – mějte se rádi a na význam pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu nezapomínejte.  

Skladujte v suchu, mimo dosah malých dětí, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

 

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 16.8.2021
Sleep trip pro lepší usínání na mě vůbec neucinkuje na další dva je ještě brzo něco málo už se projevuje - méně mě pálí zaha a taky kolena přestávají bolet a vrací se mi hybnodt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu