Trio vždy připraven

Neocenitelné trio pro výživu těla zevnitř od očí po kosti. 10 miliard živých bakterií dá do pořádku vaše trávení a posílí imunitu, např. při nebo po užívání antibiotik – protože až 80 % imunitních buněk sídlí právě ve střevech. Doplněk na podporu funkce zraku a sítnice s obsahem antioxidantu luteinu pečuje (nejen) o vaše oči.A kolagenem nabitý Activegen Collagen rozmazluje celý pohybový aparát od svalů po kosti + podporuje krásu od hedvábné pleti a vlasů po silné nehty.

Skladem (>5 ks)
Kód: 215
Značka: Tozax
1 255 Kč 1 046 Kč bez DPH
Kategorie: Akční balíčky

Activegen Collagen

Jednoduše přidejte náš prášek Activegen Collagen do vody, jakéhokoli ochuceného nápoje nebo jídla a začněte vypadat a cítit se mladší díky jeho účinkům na zvrácení věku! Každý sáček přípravku Activegen Collagen je obohacen o hydrolyzovaný kolagen a vitamin C

 

Díky vitaminu C, který je klíčovou složkou pro syntézu kolagenu v těle, je naš Activegen Collagen ještě účinnější. Kožní fibroblasty jsou závislé na vitaminu C při syntéze kolagenu a také při regulaci rovnováhy kolagenu a elastinu.

 

Produkt s unikátní kombinací aktivních látek, které mají blahodárný účinek na zlepšení pružnosti a hydrataci pokožky. Výživový doplněk s kolagenovými peptidy a vitamínem C ve formě prášku si vychutnejte rozmíchaný jako lahodný nápoj s citrusovou příchutí. Vitamín C také přispívá k normální tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí, chrupavek i pokožky. Proto je kombinace kolagenových peptidů a vitamínu C opravdu efektivní duo!

 

A plusové body Activegen Collagenu? 

  • Vysoká vstřebatelnost a využitelnost 
  • Prášková forma pro pohodlnou přípravu chutného nápoje, který si vychutnejte kdykoli během dne. 

 

Složení (v denní dávce = 1 sáček ~ 4,23 g): hydrolyzované kolagenové peptidy, objemové činidlo: guma z akácií, aroma: citron, regulátor kyselosti: kyselina jablečná; vitamin C (kyselina L-askorbová), barvivo: karoteny, sladidlo: sukralóza.

 

Doporučené dávkování: 1 sáček rozmíchejte v 250 ml vody nebo oblíbeného nápoje jako džus, smoothie nebo ledový čaj. Na zdraví!

Aktivní složky

1 sáček

*RVH

Hydrolyzované kolagenové peptidy

2000 mg

-

Vitamín C

40 mg

50 %

*RVH – referenční výživové hodnoty

 

Upozornění: Nevhodné pro děti. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem.

 Skladujte v suchu při teplotě do + 25 ° C, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

 

Hisbiotix

 

Hisbiotix je směs s živými mikroorganismy s všestranným využitím.  Pomáhá odstranit zažívací potíže, průjem nebo naopak zácpu, nadýmání apod. Obsahuje následujících 5 kmenů:

Bifidobacterium infantis
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus reuteri
Bifidobacterium lactis

 

Co je Bifidobacterium infantis?

Bifidobacterium infantis (B. infantis) je "přátelský" kmen bakterií. Jedná se o druh bakterií mléčného kvašení, které patří do stejné skupiny jako Lactobacillus. Přirozeně se vyskytuje v ústní dutině a v gastrointestinálním traktu (GIT). Pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt.

S přibývajícím věkem se počet bakterií v těle obvykle snižuje. Může to být důsledek stravy, stresu, užívání antibiotik, zdravotního stavu a dalších příčin. Užívání probiotik může pomoci obnovit bakterie v těle. Probiotika jsou živé bakterie. Přidávají se do některých potravin, léků, doplňků stravy a dalších výrobků.

Některé důkazy naznačují, že užívání probiotik B. infantis může pomoci při léčbě některých zdravotních potíží.

Co říká výzkum?
Pokud máte určité zdravotní potíže, může užívání probiotik B. infantis pomoci zmírnit vaše příznaky. Například přehledový článek publikovaný v časopise Alimentary Pharmacology & TherapeuticsTrusted Source naznačuje, že by mohly pomoci zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku (IBS). Pokud trpíte IBS, může vám pomoci zmírnit bolesti břicha. Může také pomoci snížit plynatost a nadýmání.

Probiotika B. infantis mohou být užitečná i při léčbě některých dalších onemocnění. Studie publikovaná v časopise Gut Microbes spojila probiotika B. infantis se snížením hladiny zánětu u pacientů s ulcerózní kolitidou, chronickým únavovým syndromem a psoriázou.

K poznání možných přínosů užívání probiotik B. infantis je zapotřebí dalšího výzkumu.

 

Co je Lacticaseibacillus paracasei?

Lacticaseibacillus paracasei (běžně označovaný zkratkou Lc. paracasei) je grampozitivní, homofermentativní druh bakterií mléčného kvašení, který se běžně používá při fermentaci mléčných výrobků a jako probiotická kultura. Lc. paracasei je bakterie, která funguje na principu komenzalismu. Běžně se vyskytuje v mnoha lidských prostředích, například v lidském střevním traktu a ústech, ale i v odpadních vodách, silážích a výše zmíněných mléčných výrobcích.

 

Co je Lactobacillus rhamnosus?
L. rhamnosus je druh bakterie vyskytující se ve střevech.Patří do rodu Lactobacillus, který produkuje enzym laktázu. Tento enzym štěpí cukr laktózu, který se nachází v mléčných výrobcích, na kyselinu mléčnou.

Bakterie z tohoto rodu, jako je L. rhamnosus, jsou považovány za probiotické.

Probiotika jsou živé mikroorganismy, jejichž konzumace může být zdraví prospěšná.

Stovky studií potvrzují prospěšnost L. rhamnosus.

Tato bakterie je jedinečně přizpůsobena k přežívání v kyselých a zásaditých podmínkách v těle a může také přilnout ke střevním stěnám a kolonizovat je. Díky těmto vlastnostem má L. rhamnosus větší šanci na přežití, takže může mít dlouhodobější přínos.

Co je Lactobacillus reuteri (L. reuteri)?

Lactobacillus reuteri (L. reuteri) je dobře prozkoumaná probiotická bakterie, která může kolonizovat velké množství savců. U člověka se L. reuteri vyskytuje na různých místech těla včetně gastrointestinálního traktu, močových cest, kůže a mateřského mléka. Množství L. reuteri se u jednotlivých jedinců liší. Bylo zaznamenáno několik příznivých účinků L. reuteri. Za prvé, L. reuteri může produkovat antimikrobiální molekuly, jako jsou organické kyseliny, etanol a reuterin. Díky své antimikrobiální aktivitě je L. reuteri schopen inhibovat kolonizaci patogenními mikroby a přetvářet složení komenzální mikroflóry hostitele. Za druhé, L. reuteri může být prospěšný pro imunitní systém hostitele. Například některé kmeny L. reuteri mohou snižovat produkci prozánětlivých cytokinů a zároveň podporovat vývoj a funkci regulačních T-buněk. Za třetí, kolonizace L. reuteri může díky své schopnosti posilovat střevní bariéru snižovat translokaci mikrobů ze střevního lumen do tkání. Mikrobiální translokace přes střevní epitel je považována za iniciátor zánětu. Zvýšením kolonizace L. reuteri lze tedy zmírnit zánětlivá onemocnění, včetně těch, která se nacházejí ve střevě i ve vzdálených tkáních. Je pozoruhodné, že pokles množství L. reuteri u lidí v posledních desetiletích koreluje s nárůstem výskytu zánětlivých onemocnění ve stejném časovém období. Přímá suplementace nebo prebiotická modulace L. reuteri může být atraktivní preventivní a/nebo terapeutickou cestou proti zánětlivým onemocněním.

Co je Bifidobacterium lactis (BB-12)?

BB-12® je zkrácený název bakteriálního kmene Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12®, který je znám od roku 1985. BB-12® je nejstudovanější bifidobakterie. Byl popsán ve více než 370 vědeckých publikacích a více než 180 klinických studiích. BB-12® je velmi bezpečná probiotická bakterie, která byla klinicky testována v dávkách 100 miliard CFU/den (o dva řády více než standard), aniž by byly zaznamenány závažné nežádoucí účinky. BB-12® je držitelem 2 nezávislých bezpečnostních certifikátů. Prvním je americký GRAS - obecně uznávaný jako bezpečný a druhým je QPS - kvalifikovaný předpoklad bezpečnosti vydaný Evropskou agenturou pro bezpečnost doplňků stravy.

Velké množství vědeckých publikací a klinických studií prokázalo, že probiotický kmen BB-12® může být zdraví prospěšný v oblasti gastrointestinálního a imunitního systému.

 Zdravotní účinky BB-12®: 

Podporuje trávení (zejména u kojenců)
Může snížit riziko podrážděného žaludku
Může posílit imunitní reakci
Může snížit výskyt respiračních infekcí
Může snížit pláč a podrážděnost novorozenců - kojenecká kolika

  

Složení: Bramborový škrob, předbobtnalý škrob, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, směs s živými mikroorganismy (Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri), hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle).

Složení

Aktivní složky v 1 kapsli

Celkový počet mikroorganismů

10 milard

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapijte sklenicí vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 11 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy – mějte se rádi a na význam pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu nezapomínejte. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem. 

Skladujte v suchu mimo dosah malých dětí, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

 

Ocutix

Lutein je oranžovočervený karotenoidní pigment, který produkují rostliny a který se ve stravě vyskytuje v barevném ovoci a zelenině. V těle je lutein jedním z dominantních pigmentů koncentrovaných v makule, specializované oblasti oka, která je zodpovědná za centrální vidění.Doplněk stravy Ocutix obsahuje až 25 mg luteinu.

 

PODPORA ZDRAVÍ MACULÁRNÍCH TEKUTIN A OCHRANA PŘED VOLNÝMI RADIKÁLY: Funkční úlohou luteinu v těchto citlivých tkáních je ochrana před tvorbou volných radikálů způsobených slunečním zářením.

PODPORA ZDRAVÍ OČÍ - Lutein a zeaxantin jsou dva karotenoidy, které se nacházejí v zelenině, rostlinách a ovoci. V těle se lutein nachází v oku ve žluté skvrně sítnice, která chrání makulu před poškozením modrým světlem a oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. Vzhledem k tomu, že tělo karotenoidy v makule nevyrábí, jsou strava a doplňky stravy dvěma způsoby, jak zvýšit příjem luteinu a zeaxanthinu.

OCHRANA PŘED MODRÝM SVĚTLEM - V dnešním moderním digitálním prostředí jsou vaše oči téměř neustále bombardovány potenciálně škodlivými vysokoenergetickými vlnami modrého světla, které vyzařuje váš smartphone, tablet, notebook, televize a další digitální obrazovky nebo elektronická zařízení. Ocutix poskytuje cílené antioxidanty, které vyživují vaše oči a pomáhají jim bojovat proti nadměrnému vystavení umělému digitálnímu světlu, jakož i proti problémům se zrakem souvisejícím s životním prostředím a věkem.
PODPORA ZDRAVÉ SÍTNICE - 25 mg luteinu a 1 mg zeaxanthinu v přípravku Ocutix v 1 kapsli dodává důležitou výživu speciálně pro ochranu zdraví a funkce sítnice, vrstvy nervových buněk lemujících zadní stěnu očí. Sítnice vnímá světlo a vysílá signály do mozku, které se promítají do vizuálních obrazů, které "vidíte".

 

 

Ocutix obsahuje extrakt z borůvek a z natě světlíku, který pomáhá udržovat funkce zraku a sítnice. Vitamín A a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku a sliznic. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A a udržení normálního stavu zraku. 

 

Ocutix obsahuje také lutein a zeaxantin – rostlinná barviva (karotenoidy). V lidském těle se shromažďují hlavně v oční sítnici. Lutein je důležitý antioxidant pro oči, protože chrání buňky (zejména sítnice) před poškozením slunečními paprsky a chrání před degenerativními onemocněními očí, snižuje riziko výskytu šedého zákalu.

 

Aktivní složky

V 1 kapsli

Lutein

25 mg

Zeaxantin

1 mg

Extrakt z plodů borůvek

40 mg

Extrakt z natě světlíku

30 mg

Vitamín A

105 μg

Vitamín B1

0,21 mg

Vitamín E

1,95 mg

Zinek

2,25 mg

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapijte sklenicí tekutiny. 

 

Upozornění: Nevhodné pro děti. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy – mějte se rádi a na význam pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu nezapomínejte. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem. 

Skladujte v suchu mimo dosah malých dětí, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu