Coloxio elixír mládí, výživa kloubů, vlasů, nehtů a pokožky

bigstock-Close-up-Portrait-Of-Her-She-N-399569480

 

Kolagen a kyselina hyaluronová v krémech do pleti proniknou jen omezeně. Proto je dodejte tělu zevnitř – regenerují a omladí pleť, vyživí vlasy a nehty. Dokonalá prevence nejen proti stárnutí pokožky.

Kolagen je zlato mezi prostředky na udržení mládí a krásy. Jaká forma a typ jsou nejúčinnější? Ano, záleží na tom. Pojďme to trochu probrat. 

Zázračné účinky kolagenu

V těle máme kolem 30 typů kolagenu! Je pojivem buněk. Prospívá chrupavkám, šlachám, kloubům. Působí zázračně na pleť, vlasy, cévy a dokonce oční rohovku, zuby a nehty. 

Proč doplňovat kolagen výživovými doplňky?

Organismus si tvoří kolagen sám, ale v průběhu života se tahle důležitá schopnost postupně snižuje (asi o 1,5 procenta ročně). Už po 20. roce života tuto schopnost výrazně ztrácíme, po třicítce nacházíme první vrásky, později začínají bolet klouby, jsem víc unavení, pomaleji se hojí zranění. Jak se věkem kolagenová vlákna ztenčují, mizí přirozená pružnost pleti, ta se vysušuje, vadne, vrásky přibývají.

Řešením je pomoci tělu zvnějšku – dodáním kolagenu prostřednictvím kvalitních výživových doplňků. 

Jak vybrat ten nejlepší kolagenový doplněk stravy?

Zajímejte se o to, v jaké formě se ve výrobku kolagen vyskytuje. Hydrolyzovaný kolagen neboli kolagenní peptidy se v organismu lépe vstřebávají, tj. jsou účinnější. Proto i všechny naše kolagenové doplňky Tozax obsahují právě hydrolyzované kolagenové peptidy. 

Aby stály účinky kolagenu za to, musí ho být velkorysá dávka – aspoň 3 000 mg v denní dávce. Výzkumy také ukázaly, že další minerály a aktivní látky v kolagenovém výživovém doplňku ještě zvyšují účinky vlastního kolagenu. 

Jako vitamín C. Je účinným antioxidantem, zlepšuje imunitu a celkovou kondici. Kromě toho přispívá k normální tvorbě kolagenu, proto je kombinace kolagenových peptidů a vitamínu C opravdu efektivní duo!

A o kyselině hyaluronové už byly napsané celé beauty romány. Dokáže navázat velké množství vody, a tím zabraňuje vysušování a stárnutí pleti. 

Zlatý produkt Goloxio Gold napěchovaný kolagenem

Užíváním kolagenových doplňků můžeme stárnutí pleti výrazně zpomalit. Hledáte kompletní kolagenovou výživu? Už nehledejte, našli jste!

 

Zpět do obchodu