Ocutix 30 kapslí Při nákupu nad 1200 Kč, doprava zdarma

 

Komu to pomůže?

- Lidé, kteří dlouhodobě pracují s počítačem.

- Lidé, kteří řídí v noci

- Pacienti s rizikem degenerativních očních onemocnění

 

S čím pomáhá?

- Jako prevence správné funkce očí

- Chrání oči při dlouhodobém pobytu na slunci.

- Chrání před degenerativními očními chorobami

Skladem (> 5 ks)
Kód: 170
Značka: Tozax
267 Kč 223 Kč bez DPH
Kategorie: Oči

Lutein je oranžovočervený karotenoidní pigment, který produkují rostliny a který se ve stravě vyskytuje v barevném ovoci a zelenině. V těle je lutein jedním z dominantních pigmentů koncentrovaných v makule, specializované oblasti oka, která je zodpovědná za centrální vidění.Doplněk stravy Ocutix obsahuje až 25 mg luteinu.

 

PODPORA ZDRAVÍ MACULÁRNÍCH TEKUTIN A OCHRANA PŘED VOLNÝMI RADIKÁLY: Funkční úlohou luteinu v těchto citlivých tkáních je ochrana před tvorbou volných radikálů způsobených slunečním zářením.

PODPORA ZDRAVÍ OČÍ - Lutein a zeaxantin jsou dva karotenoidy, které se nacházejí v zelenině, rostlinách a ovoci. V těle se lutein nachází v oku ve žluté skvrně sítnice, která chrání makulu před poškozením modrým světlem a oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. Vzhledem k tomu, že tělo karotenoidy v makule nevyrábí, jsou strava a doplňky stravy dvěma způsoby, jak zvýšit příjem luteinu a zeaxanthinu.

OCHRANA PŘED MODRÝM SVĚTLEM - V dnešním moderním digitálním prostředí jsou vaše oči téměř neustále bombardovány potenciálně škodlivými vysokoenergetickými vlnami modrého světla, které vyzařuje váš smartphone, tablet, notebook, televize a další digitální obrazovky nebo elektronická zařízení. Ocutix poskytuje cílené antioxidanty, které vyživují vaše oči a pomáhají jim bojovat proti nadměrnému vystavení umělému digitálnímu světlu, jakož i proti problémům se zrakem souvisejícím s životním prostředím a věkem.
PODPORA ZDRAVÉ SÍTNICE - 25 mg luteinu a 1 mg zeaxanthinu v přípravku Ocutix v 1 kapsli dodává důležitou výživu speciálně pro ochranu zdraví a funkce sítnice, vrstvy nervových buněk lemujících zadní stěnu očí. Sítnice vnímá světlo a vysílá signály do mozku, které se promítají do vizuálních obrazů, které "vidíte".

 

 

Ocutix obsahuje extrakt z borůvek a z natě světlíku, který pomáhá udržovat funkce zraku a sítnice. Vitamín A a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku a sliznic. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A a udržení normálního stavu zraku. 

 

Ocutix obsahuje také lutein a zeaxantin – rostlinná barviva (karotenoidy). V lidském těle se shromažďují hlavně v oční sítnici. Lutein je důležitý antioxidant pro oči, protože chrání buňky (zejména sítnice) před poškozením slunečními paprsky a chrání před degenerativními onemocněními očí, snižuje riziko výskytu šedého zákalu.

 

Aktivní složky

V 1 kapsli

Lutein

25 mg

Zeaxantin

1 mg

Extrakt z plodů borůvek

40 mg

Extrakt z natě světlíku

30 mg

Vitamín A

105 μg

Vitamín B1

0,21 mg

Vitamín E

1,95 mg

Zinek

2,25 mg

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapijte sklenicí tekutiny. 

 

Upozornění: Nevhodné pro děti. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy – mějte se rádi a na význam pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu nezapomínejte. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem. 

Skladujte v suchu mimo dosah malých dětí, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 10.8.2021
Na základě doporučení jsme zakoupili tyto vitamíny pro oči, a hodnotíme je velmi pozitivně. Zrak je zdá být o malinko lepší, nepálí a nevysychají oči tak jako dřív
5
JK Avatar autora | 9.7.2021
Výhodné balení, promptní dodání zboží.
5
LK Avatar autora | 28.6.2021
Užívám léta, mám zelený zákal, dobrá výživa pro oči.
5
Avatar autora | 25.6.2021
Ocutix užívám na zrak pravidělně již několik roků, Při nákupu využívám akce a výhodná balení. Snad díky pravidelné konzumaci tohoto přípravku se mi používání brýlí od mých 64-67 let zastavilo na 2,5 diptriích a dále se nezhoršuje. Stačí 1 tobolka denně. Doporučuji tento přípravek ostatním kupujícím.
5
OT Avatar autora | 7.6.2021
Užívám léta, mám zelený zákal, dobrá výživa pro oči.
5
J Avatar autora | 28.5.2021
Tento přípravek užívám již déle, protože mám VPDM, jsem moc spokojena. A děkuji za dárek.